Kategoria: Podziękowania dla gości

Unikalne podziękowania dla gości z okazji chrzcin – sklep

Aby organizacja uroczystości chrztu świętego była idealna należałoby uwzględnić w niej podziękowania dla gości. Wolno mieć pewność, że prezent spodoba się gościom – gołębica bądź też serce świetnie wpisuje się w symbolikę chrztu świętego, a wykonanie jest bardzo pieczołowite.

Chrzest ładne podziękowania dla gości

Osobliwości dodaje tym podziękowaniom szansa ich personalizacji, do jakiej serdecznie zachęcamy. Co znacznie więcej, mamy tutaj do czynienia nie tylko z drewnianą pamiątką, ale też dekoracją pełniącą użyteczną rolę magnesu na lodówkę. Continue reading „Unikalne podziękowania dla gości z okazji chrzcin – sklep”

Piękne i tanie podziękowania dla gości z okazji roczku

Ciekawe wzory, ładne formy, perfekcyjne wykonanie – wszystko to w interesującej cenie, kiedy ktoś zdecyduje się na nasze personalizowane podziękowania na roczek. Okazja pierwszych urodzin malucha to bardzo dobry moment, aby wyrazić wdzięczność względem zaproszonych gości.

Wzory podziękowań urodzinowych

Nie wolno zapomnieć o wygodnym wymiarze naszej propozycji. Drewniane serduszko czy też gołąbek będą mieć dołączony w tylnej części magnes, żeby wolno było ozdoby wykorzystać w kuchni. To dodatkowy plus należącej do nas propozycji. Continue reading „Piękne i tanie podziękowania dla gości z okazji roczku”

Eleganckie i stylowe podziękowania dla gości weselnych

Prezentujemy podziękowania dla gości ślubnych do wyboru w jednym z dwóch kształtów: serca lub ewentualnie gołębia. Mocno troszczymy się, żeby powiedziały „dziękuję” w wyrazisty sposób, dbamy o jakość wykonania. Szansa ich spersonalizowania pod względem imion młodej pary, daty zaślubin czy dobranej grafiki sprawi, że wpasują się doskonale w gust gości i motyw samego wesela.

Tanie i ładne podziękowania dla gości

Każda pamiątka ma z tyłu magnes, co pozwala na użycie jej jako gadżetu na lodówkę. Zachęcamy do zamówienia o jednej sztuki więcej, żeby oraz Wam została jedna z tych uroczych pamiątek. Continue reading „Eleganckie i stylowe podziękowania dla gości weselnych”

Komunia – tanie i wysokiej jakości podziękowania dla gości

Tego dnia wszystko powinno być doszlifowane od zaproszeń po podziękowanie – w ostateczności Pierwszą Komunię Świętą ma się w życiu tylko raz. Wypatrując inspiracji na te drugie, warto zerknąć na nasze drewniane podziękowania w kształcie gołębic czy też serc.

Wzory podziękowań komunia

Taka symbolika nawiązuje do Ducha Świętego, a pamiątka jest tym bardziej fenomenalna przez fakt, iż można ją personalizować. Dbamy o każdy element, zapewniamy najwyższą jakość. Pobocznym atutem naszych podziękowań jest wzbogacenie ich o magnes – to uczyni że sprawdzą się jako ozdoba oraz dodatek na lodówkę. Continue reading „Komunia – tanie i wysokiej jakości podziękowania dla gości”

Serduszka, magnesy jako podziękowania dla gości komunijnych

Komunia Święta to istotne obrzędy kościelne, które okraszone są wieloma podniosłymi chwilami. To też okazja, żeby spotkać się z rodziną oraz wspólnie, przy posiłku, świętować szczęśliwy dzień przyjęcia komunii. To także okazja, aby wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Przedstawiamy personalizowany podarek, na który jesteśmy w stanie nanieść imię, datę i sentencję dziękującą rodzinie za przyjazd.

komunia

Każdy magnes jest przez nas dodatkowo szlifowany, co zapewnia wysoką jakość. Serdecznie zapraszamy do zamawiania – do każdego podziękowania dodajemy bezpłatnie ozdobną kopertę! Continue reading „Serduszka, magnesy jako podziękowania dla gości komunijnych”

Tanie i piękne podziękowania dla gości na chrzest

Przygotowania do chrzcin to bezlik spraw, które wypada odpowiednio uprzednio załatwić. Zadbaliście już o wszystkie formalności oraz poczęstunek dla członków rodziny? Nowym, aczkolwiek niezmiernie miłym trendem jest wręczanie gościom specjalnych podziękowań. Mamy zaszczyt zaprezentować podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. To personalizowany drobiazg, na jakim jesteśmy w stanie nanieść dane dziecka, datę oraz zwięzłą sentencję dziękującą rodzinie oraz bliskim za przybycie na uroczystość.

chrzest

Gorąco zapraszamy już teraz do wybrania wzoru oraz złożenia zamówienia. Do każdego magnesu dodajemy gratis dekoracyjną kopertę, która ułatwi wręczanie gościom tego przyjemnego podziękowania. Continue reading „Tanie i piękne podziękowania dla gości na chrzest”

Piękne serduszka jako podziękowania dla gości na ślub

Jakakolwiek para młoda chce, aby ich wesele było udane i pamiętane w samych superlatywach. Organizujecie wesele czy też już jesteście na etapie ustalania spraw organizacyjnych związanych z przyjęciem? Należałoby pamiętać o śmiałej modzie, jaka wdarła się w kanony polskich wesel – małe podarki/pamiątki dla gości z ślubnych uroczystości. Oto podziękowania dla gości na ślub / wesele w formie magnesu o kształcie serca. Personalizowane magnesy to wspaniały sposób, żeby podziękować rodzinie za przybycie i uświetnienie swoją obecnością tak znaczącego dla Was dnia.

wesele

Proponujemy sprzedaż magnesów w kształcie serca, które równocześnie stanowią wyśmienitą pamiątkę dla gości. Do każdego magnesu dodajemy dekoracyjną kopertę. Continue reading „Piękne serduszka jako podziękowania dla gości na ślub”

Magnesy, zawieszki jako podziękowania dla gości na urodziny

Impreza z okazji pierwszych urodzin malucha to szansa, aby spotkać się z bliskimi i razem celebrować to fenomenalne wydarzenie. Każdy rodzic pragnie, żeby cała rodzina pamiętała o tym dniu i wspominała go w samych superlatywach. Jesteśmy w stanie w tym pomóc, proponując skromny podarek – podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu z personalizowanym napisem.

urodziny

Na podziękowanie jesteśmy w stanie nanieść dowolny tekst, imię oraz datę – to zachwycający sposób, aby podziękować rodzinie za przybycie na uroczystość. Do każdego podziękowania dodajemy dekoracyjną kopertę. Continue reading „Magnesy, zawieszki jako podziękowania dla gości na urodziny”